OKIENNICE WEWNĘTRZNE

Okiennice wewnętrzne

Odmień wygląd swojego wnętrza, nadając mu wyjątkowego charakteru.

Wybierz shuttersy wewnętrzne, które zapewnią Ci wygodę, funkcjonalność i styl w jednym!


  Okiennice wewnętrzne typu shutters - dlaczego warto?

  Dopasowany projekt

  odpowiadający wnętrzom, jak i preferencjom użytkowników

  Wycena za 0 zł

  bez żadnych, nawet ukrytych opłat

  Bezpłatny transport i montaż

  kompleksowa obsługa Twojego zamówienia

  Cena okiennic wewnętrznych

  Każde zlecenie budowy okiennic stanowi dla nas oddzielną historię, wymagającą wykonania indywidualnej wyceny, projektu, produkcji, a także dostawy oraz montażu. Właśnie dlatego, prace nad nim zawsze wyceniamy indywidualnie - mając na względzie wszelkie uwagi oraz wymagania naszych klientów. Sprawdź cennik naszych okiennic, aby pozyskać więcej informacji

  Okiennice do wewnątrz – poznaj ich zalety

  Okiennice wewnętrze, jak wskazuje na to sama ich nazwa – są rozwiązaniem dedykowany do stosowania wewnątrz wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Przyjmują one zazwyczaj formę żaluzji lub swego rodzaju “drzwi” mających pełnić dwie podstawowe funkcje.

  Jako pierwszą należy wymienić tę związaną z realizowaniem zadania ochrony mieszkańców danego mieszkania bądź domu. To oznacza, że rolą okiennic wewnętrznych jest dbanie chociażby o ich prywatność i intymność (zwłaszcza w odniesieniu do osób nie chcących, aby inni zaglądali do ich pomieszczeń).

  Jako drugą należy podkreślić tę powiązaną po prostu z wyglądem. Okiennice stosowane wewnątrz mieszkań i domków stanowią swego rodzaju ozdobę, mającą podkreślić design, jak i ukryć wszelkie niedoskonałości

  Okiennice wewnętrzne - mnogość wariantów, wzorów i opcji do wyboru

  Ogromną zaletą okiennic wewnętrznych jest fakt mówiący o ich elastyczności i uniwersalności. Mianowicie, tego rodzaju produkty można z powodzeniem dostosować do indywidualnych wymagań klienta, jak i warunków danego pomieszczenia.

  Poza komfortowym doborem rozmiaru, formatu, jak i kształtu, do dyspozycji naszych klientów oddajemy chociażby:

  • Różne materiały – w tym możliwość zamówienia okiennic wewnętrznych z drewna lub PCV.
  • Różne zastosowania – w tym opcję dopasowania i montażu shuttersów w salonie, kuchni, pokoju, sypialni, pokoju dziecięcym czy łazience. Dodatkowo, na tradycyjnych, jak i balkonowych oknach.

  • Różne możliwości regulacji – w tym tradycyjne okiennice przesuwne (z ukrytą lub odkrytą regulacją), jak i te posiadające opcję ustawiania kątów nachylenia samych lameli.

  Już teraz zdecyduj, jakie okiennice zagoszczą w Twoim wnętrzu. Skorzystaj z wygodnej formy kontaktu, aby otrzymać darmową wycenę oraz projekt, a także cieszyć się równie bezpłatnym transportem i montażem Twoich shuttersów!

  Leave a Reply