OKIENNICE DREWNIANE

Okiennice drewniane

Odmień swoje wnętrze i nadaj mu wyjątkowego charakteru.

Postaw na shuttersy z drewna, które dadzą Ci komfort, użyteczność i design w jednym!


  Okiennice drewniane wykonywane na wymiar, dlaczego warto?

  Spersonalizowany projekt

  doskonale dopasowany do Twoich oczekiwań

  Darmowa wycena

  całkowicie za darmo i bez żadnych ukrytych opłat

  Darmowy montaż i transport

  pełna obsługa Twojego zamówienia

  Ile kosztują okiennice z drewna?

  Do każdego projektu okiennic podchodzimy w sposób indywidualny. Wszystko przez fakt, że każde zamówienie jest inne. Wymaga zastosowania innych materiałów i technologii, a przede wszystkim dostosowania shuttersów do konkretnych wymiarów oraz kształtów. Sprawdź cennik okiennic i dowiedz się więcej.

  Drewniane okiennice – poznaj ich zalety

  O drewnianych okiennicach, znanych także pod nazwą shutters, napisano i powiedziano już naprawdę dużo. Są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla ludzi ceniących sobie po prostu ładny wygląd i nieszablonowy design. Jednak ich zalety dostrzegają również osoby, dla których funkcjonalność i komfort użytkowania stoją zawsze na pierwszym miejscu.

  Okiennice z drewna łączą w sobie bowiem dwie funkcje, tak samo ważne dla posiadaczy i użytkowników domów, jak i mieszkań. Po pierwsze – po prostu chronią. Pełnią funkcje zabezpieczające przed słońcem, a także wzrokiem przechodniów czy sąsiadów. Po drugie – ozdabiają. Są doskonałym sposobem na urozmaicenie wnętrza i nadanie mu zupełnie wyjątkowego charakteru.

  Na szczególną uwagę zasługuje tu także sam materiał. Wspomniane już drewno to nie tylko gwarancja funkcjonalności, ale również trwałości i pięknego wyglądu, który będzie cieszył użytkowników drewnianych shuttersów przez lata.

  Okiennice z drewna robione na wymiar

  Niebywałą zaletą naszych drewnianych okiennic jest to, że każdy projekt realizujemy zawsze na wymiar – dopasowany do konkretnych potrzeb oraz możliwości danego klienta. W tym przypadku nie może być mowy o seryjnej produkcji “gotowych” elementów.

  Każde przedsięwzięcie poprzedza więc wykonanie pomiarów oraz stworzenie indywidualnego projektu shuttersów z drewna. Dopiero na tej podstawie, wykonujemy wycenę i możemy planować dalsze prace. W tym: dobór drewna, produkcję okiennic, ich transport, a na końcu montaż i konfigurację.

  Przejdź do kontaktu, aby mieć pewność, że i w Twoich pomieszczeniach zagoszczą w pełni unikalne i wyjątkowe okiennice wykonane z drewna!

  Leave a Reply