DRZWI AŻUROWE

Drzwi ażurowe

Wprowadź do swojego wnętrza nowy wymiar designu.

Wybierz drzwi z ażuru i ciesz się darmową wyceną, projektem, transportem oraz instalacją!


  Drzwi ażurowe na zamówienie - dlaczego warto?

  Własny projekt

  przygotowany od podstaw wyłącznie dla Ciebie

  Wycena za darmo

  bez żadnych, nawet ukrytych kosztów

  Darmowy transport i instalacja

  profesjonalna obsługa od A do Z

  Cena drzwi ażurowych

  Pamiętaj, że każdy nasz projekt realizowany jest od podstaw. Wymaga bowiem dopasowania wymiarów, kształtów, a także samych materiałów. W związku z czym, każda wycena wykonania drzwi ażurowych jest dokonywana indywidualnie – w oparciu o potrzeby naszych klientów. W tym miejscu sprawdzisz cennik naszych drzwi.

  Drzwi ażurowe do pokoju i nie tylko – poznaj ich zalety

  Drzwi wykonane z elementów ażurowych z roku na rok stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem. Wszystko przez kilka istotnych czynników, dzięki którym mieszkańcy zarówno domków jednorodzinnych, jak i budownictwa wielorodzinnego cenią sobie tego rodzaju produkty.

  Jedną z najważniejszych cech jest ich uniwersalność. Drzwi ażurowe znajdują swoje zastosowanie zarówno w roli tradycyjnych drzwi (np. do pokoju, sypialni, salonu, kuchni itp.). Wiele osób decyduje się na ich użycie jako zabudowy do szafy czy też wnęki. Niektórzy designerzy i projektanci wykorzystują drzwi z ażuru po to, aby optycznie oddzielać od siebie inne pomieszczenia (wytyczając tak zwane strefy). Inni z kolei – do ozdabiania ścian czy okien.

  Drzwi ażurowe sprawdzają się również w pomieszczeniach o charakterze komercyjnym. Są doskonałym rozwiązaniem chociażby do budowy szatni i przebieralni – zarówno na siłowniach, w klubach fitness, jak i sklepach odzieżowych czy tych oferujących bieliznę.

  Ażurowe drzwi - wiele wariantów, kolorów oraz wzorów do wyboru

  W naszej firmie wykonujemy drzwi ażurowe na zamówienie. To oznacza, że jesteśmy w stanie dopasować je idealnie do potrzeb naszych klientów. Dobieramy rozmiar, wzór, format, a nawet kolor czy sposób ułożenia lameli. Tak, aby doskonale wpisać się w gust i oczekiwania ich przyszłych użytkowników. Jednymi z najczęściej wybieranych są białe drzwi ażurowe z drewna. Jednak w naszej ofercie posiadamy wiele innych wariantów kolorystycznych do wyboru.

  Na szczególną uwagę zasługuje również możliwość określenia materiału (drewno bądź PCV) oraz szeregu innych funkcjonalności.

  Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. Z przyjemnością zapoznamy się z Twoimi potrzebami, aby następnie przedstawić Ci darmową wycenę, opracować bezpłatny projekt, a także zająć się dostawą i transportem naszych drzwi ażurowych.

  Leave a Reply