NAJCZĘSTSZE PYTANIA

CZY WSPÓŁPRACUJEMY Z ARCHITEKTAMI?

Mamy doświadczenie w realizacji licznych projektów z wykorzystaniem shutters z architektami. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i kompleksową obsługę na wszystkich etapach zamówienia. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie okiennic drewnianych, gwarantując najlepsze produkty i rozwiązania. Decydując się na naszą ofertę, mają Państwo pewność, że klient zostanie obsłużony na najwyższym poziomie.

GDZIE DZIAŁAMY?

Od wielu lat jesteśmy przyzwyczajeni do podróży po całej Polsce. Nie ograniczamy się tylko do Warszawy i okolic – na swoim koncie mamy wiele ciekawych realizacji w Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Rzeszowie, itp. Odległość nie stanowi dla nas problemu, chętnie odwiedzimy najdalsze zakątki Polski!

JAK DBAĆ O SHUTTERS?

Wbrew powszechnym obawom, okiennice są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy przetarcie na sucho lub mokro, by shutters odzyskały pierwotny blask!

CZY SHUTTERS MOŻNA MONTOWAĆ W OKNACH DACHOWYCH?

Okiennice mogą być zamontowane również w oknach dachowych. Dzięki bezpiecznemu montażowi, mamy zapewnioną upragnioną kontrolę nad światłem.

CZY SHUTTERS SĄ PRZEZNACZONE TYLKO DO OKIEN?

Coraz częściej shutters są wykorzystywane jako drzwi do szaf, zabudowy wnęk czy garderoby. Perfekcyjnie dopasowane, wykonywane pod indywidualny wymiar, nie tylko są funkcjonalne, ale charakteryzują się ponadczasowym wzornictwem. Szukasz inspiracji? Zajrzyj do naszej galerii, by zobaczyć przykłady żaluzjowych drzwi.

JAKI JEST CZAS REALIZACJI?

Okiennice są wykonywane z wyselekcjonowanego drewna pod indywidualny wymiar i zamówienie, dlatego czas realizacji wynosi od 8 do 12 tygodni. Po profesjonalnych pomiarach z naszej strony, otrzymują Państwo ostateczną wycenę i rysunki techniczne shutters do wglądu/akceptacji.

JAKIE SĄ KSZTAŁTY SHUTTERS?

Posiadasz okno o nietypowym kształcie? Bez obaw – jesteśmy w stanie wykonać shutters w kształcie koła, półkola, trapezu, trójkąta… Idealnie wymierzone i zamontowane, nie tylko będą zjawiskowo wyglądały, ale również doskonale ochronią przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.

JAKIE SHUTTERS POSIADAMY W SWOJEJ OFERCIE?

W naszej ofercie posiadamy okiennice z 4 wielkościami lameli: 47mm, 63 mm, 89 mm i 114 mm. Do wyboru mają Państwo ukryty lub klasyczny uchwyt regulacyjny. Obok kolorów standardowych, shutters może zostać pomalowany na dowolny kolor z wzornika RAL. Do Państwa należy również decyzja o wyborze ramy, zawiasów czy sposobu otwierania. Pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie do każdego wnętrza.

JAK MOŻNA ZAMÓWIĆ SHUTTERS?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego – 507 704 919, 517 662 141 lub o wiadomość email na adres biuro@shutters.com.pl. Na naszej stronie znajduje się również formularz kontaktowy, który pozwoli nam się z Państwem szybko i sprawnie umówić na pomiar. Jeżeli chcesz otrzymać wstępną wycenę, wystarczy, że prześlesz nam wymiary wnęki okiennej, a my wirtualnie sporządzimy orientacyjny kosztorys. Po jego akceptacji, umawiamy się na pomiar!

GDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ NASZE SHUTTERS?

Zapraszamy do siedziby firmy w Warszawie przy ul. Trakt Brzeski 94/94a, gdzie nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące shutters oraz zaprezentują dostępne w sprzedaży okiennice w dostępnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Nasze biuro jest do Państwa dyspozycji również poza standardowymi godzinami pracy, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu.

DLACZEGO NASZE OKIENNICE?

Oferujemy shutters z drewna basswood i poplar oraz PCV, dedykowane do pomieszczeń szczególnie narażonych na kontakt z wodą i wilgocią. Jako jedyni posiadamy w swojej ofercie step shutters, o bardzo wysokim stopniu zaciemnienia, sięgającym aż 95%. Nasze shutters są starannie produkowane i kilkukrotnie lakierowane, co zapewnia odporność na zarysowania i odbarwienia. Udzielamy 3-letniej gwarancji na wady fabryczne i odpryski lakieru okiennic drewnianych. Naszą dewizą jest jakość , począwszy od materiału, poprzez komponenty, aż do profesjonalnego montażu. Dokładamy wszelkich starań, aby produkt spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Do grona zadowolonych odbiorców zaliczamy nie tylko osoby prywatne, ale również kompleksy biurowe, hotelowe czy gastronomiczne.