OKIENNICE PRZESUWNE

Okiennice przesuwne

Postaw na wyjątkową ozdobę Twojego wnętrza.

Design, klasa oraz pełna funkcjonalność. Do tego: wycena, projekt, transport i montaż za całkowite 0 złotych!


  Przesuwne okiennice, czyli shuttersy z możliwością regulacji

  Jedną z kluczowych zalet, dla których wielu użytkowników decyduje się na zakup okiennic, jest możliwość ich dowolnej regulacji – w tym zwłaszcza przesuwania. Shuttersy montowane wewnętrznie mają naprawdę wiele pozytywów. Poza niekwestionowaną poprawą designu, aktywną ochroną przed słońcem, czy też dbaniem o zachowanie pełnej prywatności – liczy się także ich funkcjonalność.

  Okiennice przesuwne, jak sama nazwa wskazuje, posiadają wbudowane mechanizmy, pozwalające na dowolne ustalanie ich położenia. Najważniejszymi cechami tego typu rozwiązań są z kolei:

  Funkcja całkowitego otwierania i zamykania – która pozwala decydować, czy okna lub drzwi balkonowe mają być kompletnie zasłonięte, czy też odsłonięte. Oczywiście, można postawić także na rozwiązanie połowiczne, czyli zasłonięcie ich tylko w 10, 15, 25, 50 czy 75 procentach 😊.

  Opcja regulacji lameli – kompletne zakrycie okien nie oznacza, że do pomieszczenia (zarówno kuchni, salonu, sypialni, łazienki itp.) nie może wpadać światło. Właśnie dlatego, większość okiennic posiada również regulację kąta nachylenia poszczególnych lameli. Taki dodatek pozwala na poręczne dozowanie ilości promieni słonecznych.

  Już w tym momencie zdecyduj się na zakup wyjątkowych okiennic przesuwnych. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę połączoną z w pełni indywidualnym projektem Twoich shuttersów. Wykonamy je zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, a dodatkowo zapewnimy darmowy transport oraz montaż na terenie Warszawy, jak i całego kraju!

  Leave a Reply