Shutters cena

Sprawdź cennik naszych shuttersów.

Każdy projekt traktujemy w 100% indywidualnie. Dlatego, skontaktuj się z nami, aby otrzymać dokładną wycenę. Przygotujemy ją całkowicie za darmo!


  Shuttersy od Rolbest Shutters. Dlaczego warto?

  Materiał

  czyli surowiec, z jakiego zostaną wykonane (do wyboru: drewno oraz PCV)

  Kształt

  czyli, jak bardzo skomplikowany i wymagający będzie Twój projekt

  Rozmiar

  czyli, jak duże są okna, na których mają się znaleźć nasze shuttersy
  shutters okiennice
  shutters okiennice wewnętrzne
  shutters okiennice wewnętrzne

  Co otrzymasz razem z zamówionymi shuttersami?

   • Darmowy projekt

    Dostosowany do Twoich wymagań, jak i charakteru należących do Ciebie pomieszczeń.

   • Darmowy transport

    Przyjedziemy pod wskazany adres, aby szybko i bezpiecznie dostarczyć zamówione produkty.

   • Darmowa instalacja

    Zajmiemy się także sprawnym i profesjonalnym montażem Twoich shuttersów!

  Shuttersy na okna i nie tylko, co jeszcze warto o nich wiedzieć?

  Ostateczna cena, jaką przyjdzie Ci zapłacić za Twoje wymarzone shuttersy, jest kształtowana przez kilka czynników. Kluczowym z nich jest między innymi: materiał, który posłuży nam do ich wykonania. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaproponować Ci stworzenie shuttersów zarówno z klasycznego drewna, jak i surowca noszącego nazwę PCV. Istotnym elementem mającym wpływ na cenę jest także kształt tych wyrobów. Im mniej klasyczny, to znaczy - bardziej skomplikowany i różniący się od tradycyjnych okien – tym cena może naturalnie wzrosnąć. Dużą rolę w wycenie shuttersów odgrywa także ich rozmiar. Większe shuttersy to więcej zużytego materiału, a to jak wiadomo - wiąże się także z koniecznością poniesienia większych nakładów finansowych.

  Co jeszcze wpływa na cenę produktów typu shutters?

  Ważnym czynnikiem mogącym wpływać na obniżenie kosztów związanych z zamówieniem oraz zakupem wymarzonych okiennic, jest sam rozmiar Twojego zamówienia. Mianowicie, jeśli zdecydujesz się na shuttersy do kilku pomieszczeń jednocześnie (np. Twojej kuchni, salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, czy chociażby holu) - wtedy z pewnością możesz liczyć na atrakcyjny rabat. Twoi znajomi lub rodzina również zastanawia się nad montażem tego typu produktów? Koniecznie złóżcie swoje zamówienie wspólnie! Jego poziom zależy od rozmiaru Twojego zlecenia, użytych materiałów, jak i samego kształtu czy opcji dodatkowych Twoich okiennic. Jednak pamiętaj, że im więcej zamówisz - tym stosunkowo mniej zapłacisz!